100% φυσικά συστατικά, βιολογικά ενεργά συστατικά, χωρίς σιλικόνη.
Δυναμώνει τα μαλλιά - Αναζωογονεί
Το πρώτο βασικό βήμα πριν από το λούσιμο: αυτή η φημισμένη θεραπεία τονώνει το τριχωτό της κεφαλής για ισχυρότερη ανάπτυξη των μαλλιών μετά από 4 εφαρμογές.
Αυτή η εξαιρετικά συμπυκνωμένη αγωγή πριν από το λούσιμο, με δραστικά συστατικά 100% φυσικής προέλευσης, τονώνει το τριχωτό της κεφαλής για πιο δυνατή και πιο ζωντανή ανάπτυξη των μαλλιών. Γεμάτο με πολύτιμα βιολογικά αιθέρια έλαια πορτοκαλιού και λεβάντας, τονώνει το τριχωτό της κεφαλής και δυναμώνει τα μαλλιά από τη ρίζα. Χάρη στο βιολογικό καστορέλαιο που είναι πλούσιο σε λιπαρά οξέα, αυτή η φροντίδα χαρίζει περισσότερη λάμψη στα μαλλιά. Κατά τη διάρκεια ενός αναζωογονητικού μασάζ, αυτός ο φυτικός συμπυκνωμένος ορός με το αναζωογονητικό του άρωμα διεγείρει τις αισθήσεις σας δημιουργώντας μια εμπειρία ευεξίας και χαλάρωσης. Από τις πρώτες κιόλας εφαρμογές, το τριχωτό της κεφαλής ανακτά τη δύναμή του, τα μαλλιά είναι ορατά πιο λαμπερά, πιο πυκνά, πιο υγιή και δεν λαδώνουν τόσο γρήγορα. Για ενήλικες και εφήβους από 15 ετών. Ξεπλύνετε σε περίπτωση επαφής με τα μάτια.
Το μασάζ στο τριχωτό της κεφαλής ενισχύει την αναζωογονητική δράση των αιθέριων ελαίων, κινητοποιεί τη μικροκυκλοφορία για πιο δυνατά μαλλιά και συμβάλλει στη χαλάρωση και εκτόνωση του στρες.
Μια εξαιρετικά συμπυκνωμένη θεραπεία με διεγερτικά αιθέρια έλαια πορτοκαλιού και λεβάντας βιολογικής καλλιέργειας. Ένα χρυσό ελιξίριο που προσφέρει μια ζεστή αίσθηση όταν εφαρμόζεται, ενδεικτικό της αποτελεσματικότητας των αιθέριων ελαίων στο τριχωτό της κεφαλής. Αναζωογονητικό, τονωτικό άρωμα με χαλαρωτική δράση.
•ΤΟΝΩΝΕΙ ΤΟ ΤΡΙΧΩΤΌ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΉΣ: Αυτό το δυναμωτικό συμπύκνωμα ενισχύει τη μικροκυκλοφορία μέσω μασάζ, τονώνει και εξισορροπεί το τριχωτό της κεφαλής, ενισχύει την απορρόφηση των ενεργών συστατικών και την αποτελεσματικότητα των θεραπειών της ρουτίνας.
• ΠΡΟΣΦΈΡΕΙ ΜΙΑ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΉ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΥΕΞΊΑΣ: σας προσκαλεί να απολαύσετε μια εμπειρία σπα στο σπίτι κατά τη διάρκεια ενός αναζωογονητικού μασάζ, μια πραγματική εμπειρία χαλάρωσης που ενισχύεται από την ηρεμιστική οσφρητική δύναμη των αιθέριων ελαίων.
• ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΌ ΟΜΟΡΦΙΆΣ: τα αναζωογονημένα μαλλιά ενισχύονται από τη ρίζα. Από τις πρώτες κιόλας εφαρμογές, τα μαλλιά γίνονται πιο πυκνά και όμορφα. Τα μαλλιά είναι ορατά πιο λαμπερά και δεν λιπαίνουν τόσο γρήγορα.
* Σύμφωνα με τη δοκιμή OECD301B.
Χρησιμοποιείται πριν από το λούσιμο ως το πρώτο βήμα στο τελετουργικό των μαλλιών. Εφαρμόστε το τμηματικά σε ολόκληρο το στεγνό τριχωτό της κεφαλής χρησιμοποιώντας τη μύτη μασάζ. Αφήστε το να δράσει για 5 έως 10 λεπτά κάνοντας μασάζ και, στη συνέχεια, συνεχίστε με το σαμπουάν σας.
Το Καστορέλαιο έχει πλήθος από οφέλη: πλούσιο σε απαραίτητα λιπαρά οξέα, έχει επουλωτικές, αναπλαστικές και ενυδατικές ιδιότητες για το δέρμα. Σε ξηρά μαλλιά, προάγει την ανάπτυξη και προσφέρει λάμψη και ελαστικότητα.
Σε συνδυασμό με μασάζ, το βιολογικό αιθέριο έλαιο πορτοκαλιού κινητοποιεί τη μικροκυκλοφορία στο τριχωτό της κεφαλής. Διαθέτει επίσης εξυγιαντικές και στυπτικές ιδιότητες.
Ισχυρότερη ανάπτυξη των μαλλιών: 85% ¹
Αναζωογονημένο τριχωτό της κεφαλής: 84% ¹
Τονωμένο τριχωτό της κεφαλής: 87% ¹
Πιο λαμπερά μαλλιά: 87% ¹
Πιο πυκνά μαλλιά: 81% ¹
"¹ Δοκιμή χρήσης σε 68 άτομα. 1 έως 2 εφαρμογές/εβδομάδα. % ικανοποίησης μετά από 15 ημέρες.
² Δοκιμή χρήσης σε 68 άτομα. 1 έως 2 εφαρμογές/εβδομάδα. % ικανοποίησης μετά από 1 μήνα."