Anti-vervuiling beschermende serum (Beschikbaar maart 2020)

Gevoelige hoofdhuid

Een goed verdragen serum voor veelvuldig gebruik om de gevoelige hoofdhuid te beschermen met bestanddelen van 100% natuurlijke oorsprong.

Deze goed verdragen verzorging biedt een langdurige bescherming voor de gevoelige hoofdhuid die permanent en overdreven fel reageert op agressieve omgevingsfactoren. Dankzij de exclusieve combinatie van natuurlijk Asterextract, Moringa-extract en waterig Hamamelisextract, vormt dit serum een onzichtbaar beschermend schild tegen de vervuilende stadslucht, inclusief PM 2.5 fijnstof**, en doet het de hoofdhuid onmiddellijk comfortabel aanvoelen. Onder toezicht van dermatologen, kinderartsen en oogartsen getest. Ook geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Voordelen: het natuurlijk afweersysteem van de hoofdhuid wordt versterkt**, haar reactiviteit daalt en ze voelt terug comfortabel aan. Het haar is soepel en heeft een prachtige glans.

  • Geen inwerktijd
  • 100% van natuurlijke bestanddelen
  • Dagelijkse verzorging
  • No-rinse
  • Beschermt de hoofdhuid
ACTIEVE BESTANDDELEN

Door de beste planten te selecteren, bekomt men het beste resultaat

Extract Aster

De Aster is afkomstig uit Noord-Amerika. Asterextract werd al door de Dakota-indianen gebruikt om met zijn helende eigenschappen de wonden van de krijgers te verzorgen. Het actieve deel van de Aster zit in de polysacchariden, bekend om hun verkoelende eigenschappen die de natuurlijke weerstand van de hoofdhuid versterken.

Actieve bestanddeel van Hamamelis | René Furterer

Extract Hamamelis

Zet het pigment vast en is rijk aan tannine. Het fixeert de kleur binnenin de haarvezel voor een onvergelijkbare kleurintensiteit en glans.

Bestanddeel van natuurlijke oorsprong Lotus Mineral Complex™ | René Furterer

Extract van Moringa

De in het zuiden van Madagascar ingeburgerde Moringa is een mythische boom die ook wel de "boom der eeuwigheid" wordt genoemd. Deze boom kan in erg vijandig gebied overleven en beschikt over tal van voedende en geneeskrachtige eigenschappen. Zijn zaden, die worden gebruikt om water te zuiveren, beschikken over antioxiderende en vervuilingsbestrijdende eigenschappen. Ons extract van Moringazaden is afkomstig van een duurzame bevoorradingsketen en beschermt de hoofdhuid tegen de schadelijke effecten van vervuiling.

DOELTREFFENDHEID

Bewezen doeltreffendheid

Werking van de producten | René Furterer
  • Beschermde hoofdhuid
    91%(1)
  • Comfortabele hoofdhuid
    91%(2)
  • Beschermt de hoofdhuid tegen de effecten van vervuiling
    90%(3)
  • Onzichtbaar na het aanbrengen
    93%(4)

(1) Gebruikstest bij 110 personen gedurende 21 dagen (2) Gebruikstest bij 110 personen gedurende 21 dagen (3) Gebruikstest bij 110 personen gedurende 21 dagen (4) Gebruikstest bij 110 personen gedurende 21 dagen

DESKUNDIG ADVIES

Tips voor de verzorging en styling van uw haar

DE KNEEPJES VAN HET VAK

Onze geheimen voor een optimaal resultaat

René Furterer | Hoe brengt u uw product aan

HOE BRENGT U UW PRODUCT AAN ?

Met de speciaal voor de hoofdhuid ontwikkelde dop lok per lok (3-5 lokken) op de volledige, droge of vochtige hoofdhuid aanbrengen.

Mag dagelijks worden gebruikt.

Niet uitspoelen.

ONTDEK HET HELE GAMMA

Astera Sensitive

Hoge tolerantie shampoo

Gevoelige hoofdhuid

Astera Sensitive

Hoge tolerantie shampoo

Gevoelige hoofdhuid

U WILT OOK GRAAG

Astera

Fresh

Verfrissend en kalmerend concentraat

Alle haartypes

Concentré fraicheur Astera Fresh

Astera

Fresh

Verkoelende kalmerende shampoo

Alle haartypes

shampooing apaisant fraicheur - Astera Fresh

Lumicia

Glansazijn

Alle haartypes